Обчислити значення виразу 1,2²/(3 2 11 + 9 11)- 0,2³


Ответы на вопрос

Отвечает Котова Маша.

Відповідь:

1,2² / (3² + 11² + 9¹¹) - 0,2³ = 1,44 / 2541865828459 - 0,008=1,44 / 2541865828459= 0,0000000005664.

Покрокове поясне

постав знаки нормально бо приклад странний якісь