СРОЧНООО дам 50 баллов Розв'язати задачу двома способами Туристи за перший день пройшли 20%

шляху. Яка довжина всього шляху, якщо їм пройти 48 км? залишилося

Ответы на вопрос

Отвечает Боярськый Виталий.

Пошаговое объяснение:

l спосіб

100%-20%=80%(залишилося)

100%=x

80%=48

48*100:80=60(км) — довжина всього шляху

ll спосіб

100%-20%=80%(залишилося)

20%=х

80%=48км

48*20:80=12км(пройдений шлях)

12+48=60 км — довжина всього шляху

Отвечает Груздев Егор.

Ответ:

60 км

Пошаговое объяснение:

1 способ:

Весь путь — 100%

1) 100 - 20 = 80 (%) — осталось пройти

80% пути = 48 км

2) 48 : 0,8 = 60 (км) - длина всего пути

2 способ:

Весь путь — 100%

1) 100 - 20 = 80 (%) - осталось пройти

2)

80% — 48 км

100% — х км

80/100 = 48/х

80 * х = 100 * 48

80х = 4800

х = 4800 : 80

х = 60