Туристи йшли 3 дня. на 1 день вони пройшли 3/8 всього шляху. А за 2 день вони пройшли 2/8 всього

шляху.яка довжина всього шляху якщо за 3-й день пройшли 51км??? Срочно!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Слава.

Спочатку давайте знайдемо, скільки кілометрів туристи пройшли за перший і другий день. 1. В перший день туристи пройшли 3/8 всього шляху. 2. В другий день вони пройшли ще 2/8 всього шляху.

(3/8 + 2/8) всього шляху = 5/8.

За третій день вони пройшли ще 51 км. Ми можемо використовувати цю інформацію, щоб знайти загальну довжину всього шляху (яку ми позначимо як "X")

5/8X (пройдено за перші два дні) + 51 (пройдено за третій день) = X (загальна довжина всього шляху).

5/8X + 51 = X. Віднімемо 5/8X з обох боків і поділимо обидва боки на 3/8, або помножимо на 8/3

51 * (8/3) = X

X = 136. Отже, загальна довжина всього шляху дорівнює 136 км.