15. Знайдіть значення виразу: 1) ab+a5 a'b ,6,3 2) якщо а=0,3, b=-0,4; 7c3-28c 2 12c+12c²+3cº 3

-, якщо с=5;

Ответы на вопрос

Отвечает Размыкин Арсений.

Ответ:

Для знаходження значення виразу a*b + a^5 при заданих значеннях a і b, давайте підставимо ці значення:

a = 0,3

b = -0,4

a*b + a^5 = 0,3 * (-0,4) + 0,3^5

Обчислимо це:

0,3 * (-0,4) = -0,12

0,3^5 ≈ 0,00243

Тепер додамо ці значення:

-0,12 + 0,00243 ≈ -0,11757

Отже, значення виразу при заданих значеннях a і b близько до -0,11757.

2) Тепер розглянемо вираз 7c^3 - 28c^2 + 12c + 12c^2 + 3c^3, при заданому значенні c = 5:

Підставимо c = 5 в вираз:

7(5^3) - 28(5^2) + 12(5) + 12(5^2) + 3(5^3)

Обчислимо кожен з елементів:

7(125) - 28(25) + 12(5) + 12(25) + 3(125)

875 - 700 + 60 + 300 + 375

Тепер додамо ці значення:

875 - 700 + 60 + 300 + 375 = 910

Отже, значення виразу при заданому значенні c = 5 дорівнює 910.