Виручка від продажу риби у перший день склала 5243,7 грн, в другий — на 1038,43 грн менше, а в

третій — на 6328 грн менше, ніж на другий і перший дні разом. Яка виручка від продажу риби за ці три дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Бутузов Михаил.

Ответ:

1269,94грн - выручка за 3 дня.

Пошаговое объяснение:

1.Виручка від продажу риби у перший день склала 5243,7 грн, в другий — на 1038,43 грн менше, а в третій — на 6328 грн менше, ніж на другий і перший дні разом. Яка виручка від продажу риби за ці три дні?

Решение:

5243,7 - 1038,43=4205,27грн - на второй день

(5243,7+4205,27)-6328=3120,97грн - на третий день

5243,7+4205,27+3120,97=1269,94грн