довжина прямокутника дорiвнюе 6см, а ширина становить 1/3 довжини. Обчисли периметр i площу цього

прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Вишневская Ксюша.

Пошаговое объяснение:

ширина=6*⅓=2см

Р=2+2+6+6=4+12=16см

S=2*6=12см²