Довжина прямокутного паралелепiпеда 20 см, ширина 15 см, обьем 4800 см³ знайдiть площу повноi

поверхнi.

Ответы на вопрос

Отвечает Бондаренко Дарья.

Ответ:

Площадь поверхни прямокутного паралелепіпеда можна знайти за формулою:

S = 2*(ab + ac + b*c),

де a, b, c - довжина, ширина і висота паралелепіпеда відповідно.

Довжина = 20 см,
Ширина = 15 см,
Об'єм = 4800 см³.

Для знаходження висоти можна скористатися формулою:

V = abc,

де V - об'єм паралелепіпеда.

4800 = 2015c,

4800 = 300c,

c = 4800/300 = 16 см.

Тепер підставимо значення в формулу площі повної поверхні:

S = 2*(2015 + 2016 + 1516) = 2(300 + 320 + 240) = 2*860 = 1720 см².

Отже, площа повної поверхні прямокутного паралелепіпеда дорівнює 1720 см².

Пошаговое объяснение: