Одна сторона прямокутника на 14 см менша за другу, а його периметр дорівнює 68 см. Знайти площу

прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Ша Кристя.

Відповідь:S-9600 см²

Розв'язання:

1) 68:2=34

2)34+14=48(довжина)

3)34-14=20(ширина)

4)20×48=9600(см²)

На цьому все<3

Отвечает Казберук Богдан.

a = b + 14
P = 68 = ( a + b ) × 2 = ( b + 14 + b ) × 2 = ( 2b + 14 ) × 2 = 4b + 28 =>
4b = 68 - 28 = 40 => b = 10
a = b + 14 = 24
Проверка:

P = ( a + b ) × 2 = ( 10 + 14 ) × 2 = 68см
<=>
S
= a × b = 10 × 14 = 140см2