На двох ділянках сіяли льон.площа першої ділянки 5 гаце на 2 га більша ніж площа першої. На першій

ділянці висіялина 240 кг льону більше ніж на другій.скільки кілограмів насіння льону висіяли на кожній ділянці.

Ответы на вопрос

Отвечает Князева Валерия.

Ответ: Відповідь 600 і 360 кг насіння льону.

Пошаговое объяснение:

1) 240/ 2 = 120 (кг) на 1 га

2) 120*5=600(кг) на 1 діляньці

3) 600-240= 360(кг) на 2 ділянці

Відповідь 600 і 360 кг насіння льону.