прыгунов. 110. На фабрике по пошиву национальных костюмов за три дня сши- ли 98 костюмов, причем во

второй день на 19 костюмов больше, чем в первый день, в третий день на 9 костюмов меньше, чем во ВТОРОй день. 1. Сколько костюмов сшили на фабрике во второй день? 2. Сколько костюмов сшили на фабрике за первые два дня? помогите пожалуйста дам 10 балов ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сайранова Назым.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - кількість костюмів, які сшили в перший день.

В другий день сшили на 19 костюмів більше, тобто

x+19.

В третій день сшили на 9 костюмів менше, ніж у другий день, тобто

x+19−9.

Зараз ми знаємо, які кількості костюмів були сшиті в кожен з трьох днів. Ми також знаємо, що загальна кількість сшитих костюмів за три дні дорівнює 98. Таким чином, ми можемо записати рівняння:

x+(x+19)+(x+19−9)=98.

Тепер розв'яжемо це рівняння для знаходження значення

3x+29−9=98.

3x+20=98.

Звідси віднімемо 20 від обох сторін:

3x=78.

Далі поділимо обидві сторони на 3:

Отже,

x=26, це кількість костюмів, сшитих в перший день.

Кількість костюмів, сшитих в другий день, дорівнює

x+19=26+19=45.

Кількість костюмів, сшитих за перші два дні, дорівнює

x+(x+19)=26+45=71.

Отже, відповіді на ваші запитання:

На фабриці сшили 45 костюмів в другий день.

На фабриці сшили 71 костюм за перші два дні.