Функція y=f(x) зростає на проміжку (-безкінечність;+безкінечність) впорядкуйте за зростанням :а

=f(1); b=f(-2): c=f(3): d=f(-6)

Ответы на вопрос

Отвечает Шульц Наташа.

Ответ:

$d < b < a < c$

Пошаговое объяснение:

Оскільки функція $y=f(x)$ зростає на проміжку $(-\infty;+\infty)$, це означає, що для будь-яких двох чисел $x_1$ та $x_2$, якщо $x_1 < x_2$, то $f(x_1) < f(x_2)$.

Отже, ми можемо впорядкувати числа $a=f(1)$, $b=f(-2)$, $c=f(3)$, $d=f(-6)$ за зростанням, порівнюючи їхні аргументи:

$d=f(-6)$, $b=f(-2)$, $a=f(1)$, $c=f(3)$

Таким чином, впорядковані за зростанням значення будуть: $d < b < a < c$.