6. У Марини було 48 грн., з яких вона 2/3 витратила на шоколадку. Скільки грошей залишилося у

дівчинки? СРОЧНО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Вадим.

Ответ:

16грн

Пошаговое объяснение:

1)48:3*2=32

2)48-32=16

Отвечает Подолей Каріна.

Ответ:

16 грн залишилось

Пошаговое объяснение:48:3=16

16*2=32