У Буфет привезли 4 ящики, груш по 9 кг у кожному, і 5 таких самих ящиків з яблуками. Скільки

кілограмів фруктів привезли у буфет?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Настя.

Відповідь:

81 кг

Покрокове пояснення:

4 ящики груш по 9 кг у кожному = 4 × 9 = 36 кг груш
5 ящиків яблук по 9 кг у кожному = 5 × 9 = 45 кг яблук
36 + 45 = 81 кг фруктів привезли разом

Отвечает Лебединец Снежана.

Відповідь:

1) 4×9=36 (кг)

2) 5×9=45(кг)

3) 45+36=81(кг)

Покрокове пояснення: