ширина прямокутника дорівнює 5см що становить половину його довжину.чому доривнює периметр

прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Петраков Виталий.

Ответ:

5+5+10+10=30 вот как то так примерно

Отвечает Андреев Виталя.

Відповідь: P= 2(5 + 10)=30cm

Оскільки ширина = половині довжини то ми 5 * 2 і отримаємо довжину