III. Виконай в учнівському робочому зошиті. 1. Розв'яжи рiвняння. Зроби перевірку. a) 5 100 + (x -

100) = 8 700; ДОПОМОЖІТЬ БЛАГАЮ!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Перевалов Данил.

Ответ:

5 100 + (x - 100) = 8 700

Спростимо рівняння, віднімемо 5 100 від обох боків:

x - 100 = 8 700 - 5 100

x - 100 = 3 600

Тепер додамо 100 до обох боків, щоб знайти значення x:

x = 3 600 + 100

x = 3 700

Отже, розв'язок рівняння x дорівнює 3 700.