Найди значение выражения 3 1/6 × 6/5 ×2


Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ:↓↓↓

Для розв'язання даного виразу, ми можемо виконати наступні кроки:

1. Перетворимо змішаний дріб 3 1/6 на неправильний дріб:

3 1/6 = (3 * 6 + 1) / 6 = 19/6.

2. Помножимо отримані дроби:

19/6 × 6/5 × 2.

3. Скоротимо дроби, якщо це можливо:

(19/2) × (1/5) × 2.

4. Виконаємо множення:

(19/2) × (1/5) × 2 = (19 × 1 × 2) / (2 × 5) = 38/10.

5. За необхідності, спростимо дріб:

38/10 = 19/5.

Отже, значення виразу 3 1/6 × 6/5 × 2 дорівнює 19/5.

Надеюсь помогла