Найдите нули функции y=14x+7/x-1​


Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Дмитрий.

Відповідь:

Щоб знайти нулі функції y = 14x + 7 / (x - 1), потрібно прирівняти функцію до нуля і розв'язати рівняння.

14x + 7 / (x - 1) = 0

Спочатку помножимо обидві частини рівняння на (x - 1), щоб позбутися знаменника:

14x(x - 1) + 7 = 0

Розкриємо дужки і приведемо подібні доданки:

14x^2 - 14x + 7 = 0

Тепер ми маємо квадратне рівняння, яке можна розв'язати за допомогою квадратного кореня або за допомогою формули дискримінанту. Використаємо формулу дискримінанту:

D = b^2 - 4ac

Де a = 14, b = -14 і c = 7. Підставляємо ці значення:

D = (-14)^2 - 4 14 7

= 196 - 392

= -196

Дискримінант вийшов від'ємним, що означає, що рівняння не має дійсних коренів. Тому функція y = 14x + 7 / (x - 1) не має нулів.

Покрокове пояснення: