Лижниця пройшла 3/5 шляху, стоновить 15 км яки шлях продолала лижниця


Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Катя.

Ответ:

3/5 шляху це 15, значить щоб порахувати 5/5 треба дізнатися скільки кілометрів в 1/5:

15÷3=5(км)- 1/5 шляху

і тепер шоб знайти 5/5 треба помножити 5 частин шляху на 5 кілометрів:

5×5=25(км)- шлях який подолала лижниця