Відправившись у гості до кащіка невмирущого,баба яга частину шляху пролетіла на ступі,а решту

пройшла пішки.на ступі вона пролетіла у 14разів більшу відстань,ніж вона пройшла пішки.на якій відстані від баби яги живе кащик,якщо пішки ягуся пройшла на143км менше,ніж пролетіла

Ответы на вопрос

Отвечает Миронов Саша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай пройшла пішки - х,тоді пролетіла 14х. Відстань становить 14х+х.

Або пішки х, пролетіла х+143. Тоді 14х+х=(х+143)+х

15х-х-х=143

13х=143

х=11

Пішки 11км, пролетіла 11+143=154км Всього відстань 154+11=165км