У програмі шкільних спортивних змагань були стрибки у довжину, стрибки у висоту та біг. У змаганнях

з бігу 3 взяли участь 102 учні, що становило. 3/7 усіх учасників змагань. Скільки учнів взяли участь у змаганнях зі стриб- ків у довжину, якщо у змаганнях зі стрибків у висоту взяли участь усіх учасників? 5/34​

Ответы на вопрос

Отвечает Скин Маша.

Ответ:

Давайте розв'яжемо цю задачу.

За умовою, у змаганнях з бігу взяли участь 3/7 усіх учасників змагань, що становить 102 учні. Щоб знайти загальну кількість учнів, які взяли участь у змаганнях, ми можемо скористатися пропорцією:

3/7 = 102/х,

де х - загальна кількість учнів, які взяли участь у змаганнях.

Ми можемо розв'язати цю пропорцію, помноживши обидві сторони на 7:

3 * 7 = 102 * х,

21 = 102 * х.

Тепер поділимо обидві сторони на 102, щоб знайти значення х:

21/102 = х,

0.205 = х.

Таким чином, загальна кількість учнів, які взяли участь у змаганнях, становить близько 0.205 * 100 = 20.5 учнів.

У змаганнях зі стрибків у висоту взяли участь усі учасники, тобто 20.5 учнів.

Тепер, щоб знайти кількість учнів, які взяли участь у змаганнях зі стрибків у довжину, ми можемо відняти цю кількість від загальної кількості учнів:

20.5 - 5/34 * 100 = 20.5 - 14.7 ≈ 5.8.

Отже, близько 5.8 учнів взяли участь у змаганнях зі стрибків у довжину.

Пошаговое объяснение: