У програмі шкільних спортивних змагань були стрибки у довжину, стрибки у висоту та біг. У

змаганнях з бігу взяли участь 7/15 усіх учасників змагань, у стрибках у довжину 2/5 учасників і у змаганнях із стрибків у висоту – решта 36 учнів. Знайдіть кількість учасників змагань.

Ответы на вопрос

Отвечает Чабаненко Толя.

Ответ: 270

Пошаговое объяснение:

7/15+2/5=(7+6)/15=13/15 взяли участь у змаганнях з бігу и стрибків у довжину разом

1-13/15=2/15 це решта учасників із стрибків у висоту

2/15  - 36 учнів

13/15-  х учнів

х=36*13/15: 2/15

х= 234 учня  з бігу і стрибків у довжину

234+36=270 кількість учасників змагань.