У міських спортивних змаганнях взяли участь 600 учнів. Із них 28% змагались у плаванні, учасники

змагань з гімнастики становили 5/6(дроб) від кількості плавців учасники змагань з бігу- 125% від кількості гімнастів а решта учасників змагались у стрибках (кожен учень змагався в одному виді спорту) ?

Ответы на вопрос

Отвечает Федорина Валерия.

1) 600*0,28=168 - плавців
2) 168/6=28;   28*5=140
    або 168*(5/6)=140 - гімнастів
3) 140*1,25=175 - бігунів
4) 600-(168+140+175)=600-483=117 - решту