Довжина сторони прямокутника 425 см, а ширина становить 7/17 довжини. Знайди периметр цього

прямокутника. СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Гелей Саша.

Ответ:

1200 см

Пошаговое объяснение:

1) 7/17 * 425 = 7/1 * 25 = 175/1 = 175 (см) - ширина прямоугольника

2) 2 * (425 + 175) = 2 * 600 = 1200 (см) - периметр прямоугольника