Із двох населених пунктів назустріч один одному одно- часно виїхали два автомобілі й зустрілися

через 2 год. Знайдіть відстань між населеними пунктами, якщо ав- томобілі рухалися зі швидкостями 80 км/год і 90 км/год відповідно.

Ответы на вопрос

Отвечает Жармагамбетов Тамерлан.

Відповідь:

340 км

Покрокове пояснення:

1). 80 + 90 = 170 (км/год) швидкість зближення автомобілів;

2). 170•2 = 340 (км) відстань між населеними пунктами.