3. Теплохід, що рухається зі швидкістю 35 км/год. долае деяку відстань за 6 год. За скільки годин

вiн подола цю відстань, якщо зменшить свою швидкість на 5 км/год? срочнооо​

Ответы на вопрос

Отвечает Королёва Лера.

Ответ:

7 годин.

Пошаговое объяснение:

S = v • t , де

S - це відстань (км),

v - це швидкість(км/год) ,

t - це час (год).

Рішення :

1) 35 × 6 = 210 (км.) - відстань , яку долає теплохід за 6 годин .

2) 35 км/год - 5 км/год = 30 (км/год) - зменшина швидкість теплохіда .

3) t=S/v = 210 ÷ 30 = 7 (год) - вiн подолає цю відстань.

Відповідь : за 7 годин вiн подолає 210 кілометрів , якщо зменшить свою швидкість на 5 км/год .