Знайдітт площу периметра прямокутника якщо його сторони дорівнюють 6,4 см ,4 см


Ответы на вопрос

Отвечает Карамова Элина.

1) 6,4 * 4 = 25,6(см^2) — площа

2) 2(6,4 + 4) = 2 * 10,4 = 20,8(см) — периметр

Відміть як найкраще і постав дякую будь ласка