За 5 кг цукерок i 4 кг печива заплатили 652 грн. Скільки коштує 1 кг цукерок, якщо 1 кг печива

коштує 43 грн? ​Помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Zhigulina Milana.

5кг цукерок і 4 кг печива = 652 грн

1 кг печива = 43 грн

1 кг цукерок = ?

* * *

Для початку знайдемо скільки буде коштувати 4 кг печива:

43*4=172кг

Заберемо від суми, яку заплатили, 4 кг печива:

652-172=480грн - коштує 5 кг цукерок

Знайдемо скільки коштує 1 кг цукерок

480/5=96грн

Відповідь: 96гр