Знайдіть помилку при розкритті дужок. 1) 8 · (а + 8) = а + 64; 2) 8 (6 – 2у) = 48 – 16; 3) (х –

9) · 11 = 11 – 99; 4) 12 (5а – 6) = 60а – 72; 5) 7 · (5х + 7у – 6t) = 35х + 49у – 42; 6) 3 · (13a + 9b – 12c) = 39a + 2 b – 36c.

Ответы на вопрос

Отвечает Абитов Бахтияр.

Ответ:

1. 8(a+8)=a+64

8a+64=a+64

7a=0

a=

2. 8(6-2y)=48-16

8(6-2y)=32

6-2y=

-2y=-2

y=

3.(x-9)×11=11-99

(x-9)×11=-88

 x-9= -8

x=

Пошаговое объяснение: