(7412:k+236)•p , якщо k=436 c=56 t=34 p=74


Ответы на вопрос

Отвечает Харлов Кирилл.

Відповідь:Для обчислення виразу (7412 ÷ h + 236) * p, коли f = 436, c = 56, t = 34 і n = 74, спершу підставимо значення f, c, t та n у вираз:

(7412 ÷ h + 236) * p

Значення f = 436 не входить в цей вираз, тому його можна проігнорувати. Тепер вираз виглядає так:

(7412 ÷ h + 236) * p

Тепер ми можемо підставити значення h:

(7412 ÷ 56 + 236) * p

Тепер обчислимо вираз всередині дужок:

(7412 ÷ 56 + 236) = (132.3571 + 236) = 368.3571

Тепер ми маємо:

368.3571 * p

Або, якщо округлити до певної кількості знаків після коми:

368.36 * p

Де p - це невідома змінна.