4. Знайдіть суму, різницю, добуток і частку чисел: 1) 104 i 4; 2) 224 i 28; 3) 17 i 0,17; 4) 0,9 i

0,09.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мазниченко Валентина.

Пошаговое объяснение:

1

104 и 4

104 + 4 = 108 — сумма чисел

104 - 4 = 100 — разница чисел

104 * 4 = 416 — произведение чисел

104 : 4 = 26 — частное чисел

2

224 и 28

224 + 28 = 252 — сумма чисел

224 - 28 = 196 — разница чисел

224 * 28 = 6272 — произведение чисел

224 : 28 = 8 — частное чисел

3

17 и 0,17

17 + 0,17 = 17,17 — сумма чисел

17 - 0,17 = 16,83 — разница чисел

17 * 0,17 = 2,89 — произведение чисел

17 : 0,17 = 100 — частное чисел

4

0,9 и 0,09

0,9 + 0,09 = 0,99 — сумма чисел

0,9 - 0,09 = 0,81 — разница чисел

0,9 * 0,09 = 0,081 — произведение чисел

0,9 : 0,09 = 10 — частное чисел