01.09. дз 1. Подайте у вигляді звичайного нескоротного дробу: 1) 0,1; 2) 0,05; 3) 0,24; 4) 0,125.

2. Запишіть усі натуральні значення а, за яких дріб a 16 є правильним нескоротним.​

Ответы на вопрос

Отвечает Калашников Темирлан.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

    1 .  1) 0,1 = 1/10 ; 2) 0,05 = 5/100 = 1/20 ; 3) 0,24 = 24/100 = 6/25;

        4) 0,125 = 125/1000 = 1/8 .

    2 . Дріб  а/16 - прав. нескоротний при а = 1 ; 3 ; 5 ; 7 ; 9 ; 11 ; 13 ; 15 .