Очень срочно!!!! Даю 45 балов!!Автодорога довжиною 480 км розділена на три ділянки. Довжина другої

ділянки скаладає 60% довжини першої ділянки, а довжина третьої дорівнює середньому арифметичному довжин перших двух ділянок. Яка довжина кожної ділянки дороги?

Ответы на вопрос

Отвечает Ющенко Егор.

Ответ:

(x + 0,6x)/2 = 0,8x км.
x + 0,6x + 0,8x = 2,4x км
2.4x = 480
x = 480/2.4 = 200 км

Длина первого участка: 200 км
Длина второго участка: 0,6 * 200 = 120 км
Длина третьего участка: 0,8 * 200 = 160 км

Отвечает Емцев Роман.

Відповідь: 200 км, 120 км, 160 км.

Покрокове пояснення:

розв'язання завдання додаю