Допоможіть! Як зробити НСК 1 мінути і 50 сек?


Ответы на вопрос

Отвечает Ковалёв Пётр.

Ответ:

300

Пошаговое объяснение:

1 минута = 60 секунд

НОК (60; 50) = 300

60 = 2 * 2 * 3 * 5

50 = 2 * 5 * 5

НОК (60; 50) = 2 * 2 * 3 * 5 * 5 = 300