639. Відомо, що 280 г першого розчину містять 98 г солі, а 220 г другого розчину 88 г солі. У

якому розчині, першому чи другому, вищий відсотковий вміст солі?

Ответы на вопрос

Отвечает Ошвинцева Марина.

Ответ:

У другому розчині відсотковий вміст солі вищий, ніж у першому

Пошаговое объяснение:

98г ÷ (280г ÷ 100) = 98г ÷ 2,8г = 35%

88г ÷ (220г ÷ 100) = 88г ÷ 2,2г = 40%

35% < 40%