Допоможіть з задачею.прошу! Нова біблиотека отримала 3128 книжок.Після того як частину книжок

розтавили на полиці,по 34 на кожну,залишилося розтавити 680 книжок. Скільки полиць зайняли книжками?  

Ответы на вопрос

Отвечает Блинова София.

Скільки книжок розставили на полиці

3128-680=2448 книжок

скільки полиць зайняли

2448:34=72 полиці

 

 

всё! это точно правильно

Отвечает Ляшенко Валерия.

1)3128-680=2448(кн.)-розтавили

2)2448:34=72(пол.)-зайняли

Відповідь:72 полиці.