З 3 а ділянки зібрали по 30 кг пшениці з кожного ара, а з 2 а ділянки – по 50 кг. Знайди середнь

арифметичну врожайність пшениці.

Ответы на вопрос

Отвечает Войтюк Полина.

1)3*30=90 кг зібрали з першої ділянки

2)2*50=100 кг зібрали з другої ділянки

3)90+100=190 кг зібрали всього

4)3+2=5 а площа двох ділянок

5)190:5= 38 кг з кожного ара  сер арифм врожайність

===========================================