дідусь Матвій вийшов з пасіки і пішов до липового гаю зі швидкістю64 м/хв.У той самий час вийшов з

липового гаю і попрямував до дідуся на пасіку Тимко.Відстань від липового гаю до пасіки 918м.З якою швидкістю йшов Тимко,якщо він зустрівся з дідусем через9хв."

Ответы на вопрос

Отвечает Челяк Танюша.
1)64*9=576(м) прошел дедушка
2)918-576=342(м) прошол тимко
3)342/9=38(м/хв) скорость тимко
Отвечает Чернова Александра.
(918-9*64)/9=38м/хв
Ответ:38м/хв