У дитячий оздоровчий табір привезли 176 ліжок 84 шафи і 144 тумбочки. Яку найбильшу кількість

кімнат можна обладнати цими меблями

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
Потрібно знайти найбільший спільний дільник для цих чисел ,
розкладаємо числа на прості множники
176=2*2*2*2*11
84=2*2*3*7
144=2*2*2*2*3*3

НСД (176,84,144)=2*2=4 

Відповідь 4 кімнати