Будь ласка поможіть дуже треба !!!!!!! автомобіль проїхав с км зі швидкостю 65км/год. Скількі

часу автомобіль був у дорозі?

Ответы на вопрос

Отвечает Гончарова Катя.
S = V·t.  t=S/V
V=65 км/год
S=с шлях

t-час

t=с/65 (год)