турист пройшов відстань 12 км зі швидкостю 4 км год .а повернувся зі швидкостю 6 км год ,Скільки

часу був у дорозі турист,?

Ответы на вопрос

Отвечает Рубчинская Аполлинария.

Ответ:

5 год

Пошаговое объяснение:

12 / 4 = 3 (год) - пройшов турист спочатку.

12 / 6 = 2 (год) - пройшов турист коли повертався.

3 + 2 = 5 (год)

Відповідь: турист був у дорозі 5 годин.