49 кульок роздали порівну 3 хлопчикам и 4 дівчаткам.Скільки кульок одержав кожний?


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Виктория.
3+4=7
49/7=7
вiдповiдь 7одержав кожний?
Отвечает Дерив Сергей.
По 7 каждому (21 мальчикам и 28 девочкам)
1) 3+4=7 детей
2)49:7=7