у книжцi 520 сторiнок. Першого дня знавець прочитав 115 сторiнок , другого дня на 70 бiльше.

Скiльки сторiнок йому залишилося прочитати?

Ответы на вопрос

Отвечает Самедов Иван.
1)115+70=185 (ст.)Прочитав 2 дня
2)520-185=335 (ст.)Залишилося прочитати
Відповідь:залишилося прочитати 335 сторінок
Отвечает Чернова Галина.
1) 115+70=185 - прочитав всього за 2 дня
2)520-185 =335 - сторінок залишилося прочитати.