Помогите!!! Срочно надо сделать задачи!!! #1 План 60 виробiв, виконали 175 виробiв.Обчислити

вiдсоток перевиконання плану. #2 Добуток двоих чисел= 150.Перше число у пiвтора рази бiльше другого.Обчислити цi числа. #3 Колiсний трактор виорав поле за 6 год ,а гусеничный за 3 год.За скiльки годин вони виорають поле разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Золотаренко Аня.
1.
Перевиконання = 175-60 = 115 виробів
Складемо пропорцію
60-100%
115-х%
х=115*100:60 = 575/3 = 191 2/3 %

2.
1,5х*х = 150
1,5х² =150
х² = 100
х=10
1,5х = 15
Відповідь: числа 10 та 15
3.
колісний трактор за 1 годину виоре 1/6 частину поля, гусеничний - 1/3 частину. Разом за 1 годину вони виорають 1/6+1/3 = 1/6+2/6 = 3/6 = 1/2 частину поля , все поле 1: 1/2 = 2 години
Відповідь: 2 години