Санды өрнектреді пайдаланып, тура теңсіздіктер қурастырып жазу: 6+5, 16-9, 7+7,9+4,12-5,15-6,14-8


Ответы на вопрос

Отвечает Елагин Клим.
6+5=11 16-9=7 7+7=14 9+4=13 12-5=7 15-6=9. 14-8 =6
Отвечает Островская Диана.
1)6+5=11 2)16-9=7 3)7+7=14 4)9+4=13 5)12-5=7 6)15-6=9 7)14-8=6