Учні класу зібрали за один день у саду 3 кошики яблук, по 20 кг у кожному , і 2 кошики груш, по 18

кг у кожному. Скільки фруктів зібрали учні за тієї самої норми за два дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Разгон Аня.
20*3+2*18= 60+36=96
ответ: 96 фруктов
Отвечает Титова Настя.
3*20=60 кг
2*18=36 кг
(60+36)*2=192 за 2 дня всего