РОЗВЯЖИ ЗАДАЧУ. СКЛАДЫ ТА РОЗВЯЖИ ТРЫ ОБЕРНЕНИ ЗАДАЧИ. ЧЫТЫРЕМ ХВЫЛЯСТЫМ ПАПУГАМ ПОТРИБНО 6Г.

КАПУСТЫ НА ДОБУ. СКИЛЬКЫ ПОТРИБНО ДВОМ ПАПУГАМ НА ДОБУ ЗА ОДНАКОВОЕ НОРМЫ ГОДУВАННЯ.

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилов Иван.
1. 4:2=2( п. )
2. 6:2=3 (г)
відповідь: 3 г капусти потрібно двом хвилястим папугам на добу за однакової норми харчування.
 
задача1. На одну добу двом хвилястим папугам неохідно 3 г капусти. Скільки капусти необхідно чотирьом хвилястим папугам на добу за однокової норми харчування ?
1.2*2=4(п.)
2 3*2=6 (г)
Відповідь 4 папугам неохідно 6 г капусти 
Задача 2. Двом хвилястим папугам на добу за однакової норми харчування потрібно 3 г капусти .Скільки потрібно  капусти іще двом хвилястим папугам на добу за однокової норми харчування ?
1)2*2=4(п)
2)3*2=6 (п.)
Відповідь : 6г капусти необхідно чотирьом папугам