] Відстань між пунктами А і Б дорівнюе 435 км. Одночасно назустріч один одному із двох пунктів

виїхали два автомобілі і зус трілися через 3 години. Знайдіть швидкість кожного автомобіля, якщо швидкусть одного з автомобілів на 5 км/год менша выд швидкосты другого. пж помажить дуже нада.

Ответы на вопрос

Отвечает Плетнёва Аля.
Ск. одного х км/ч, второго (х-5) км/ч
S=V*t
435 = (х+(х-5))*3
435 = (2х-5)*3
435 = 6х-15
435+15 = 6х
450 = 6х
х = 75 км/ч первый
75-5 = 70 км/ч  второй