Відстань між пунктами А і В дорівнює 435 км. Одночасно назустріч один одному із двох пунктів

виїхали два автомобілі і зустрілися через 3 год. Знайдіть швидкість кожного автомобіля, якщо швидкість одного з них на 5 км/год менша від швидкості другого.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кудрявцева Марина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5×3=15км

435-15=420км

420÷3=140км/год швидк 2х автомоб

140÷2=70км/год швидк 1 автомобиля

70+5=75км/год швидк 2 автомобиля