Відстань між пунктами А і В дорівнює 435 км. Одночасно назустріч один одному із двох пунктів

виїхали два автомобіля і зустрілися вони через 3 год. Знайдіть швидкість кожного івтомобіля якщо швидкість одного з них на 5км/год менша від швидкості другого. Будь - ласка допоможіть!

Ответы на вопрос

Отвечает Козлов Роман.
435:3=165(км/год) - швидк. зближення
х км/год - швид. І
(х-5) км/год - швид. ІІ
х+х-5=165
2х=170
х=170:2
х=85(км/год) - швидкість І автом.
85-5=80(км/год) - швидкість ІІ автом.