За 6год маймтерня відремонтувала 42 парасольки.скільки парасольок відремонтує майстерня за 3

дні,якщо кожного дня ремонтуватиме на 2 парасольки більше?

Ответы на вопрос

Отвечает Гончарова Алина.
1)42:6=7(п.)- відремонтувала майстерня за 1 год
2)7*24=168(п.)- відремонтувала майстерня за 1 день
3)168+2=170(п.)- відремонтувала майстерня за другий день
4)170+2=172(п.)- відремонтувала майстерня за третій день
5)168+170+172=510(п.)